Logo
Novinky
13.10.2014
Informace pro firmy!!
Nákladní pneumatiky nyní expedujeme do druhého pracovního dne přímo od výrobce s možností odečtení DPH! číst celé
24.06.2013
ZÁRUKA na protektory
je poskytována od výrobců jako u nových pneumatik v rozsahu dvou let číst celé
24.06.2013
Odesíláme do 3 prac. dnů
od Vaší objednávky přepravní službou - zaplatíte hotově nebo platební kartou číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

Protektorované pneumatiky jsou ideální variantou pořízení nového obutí vozu zimními, letními či celoročními pneu se slevou oproti variantě nových pneumatik. Úspora činí 30-50% z ceny nové pneumatiky při zachování kvality pláště a životnosti pneumatiky.

Hledáte nové levné pneumatiky nebo dodavatele protektorování pneu ? Řešením je koupě protektorovaných pneumatik v našem eshopu. Protektor je obnovená pneumatika, umožňující prodloužení užitných vlastností ojeté pneumatiky. Důvody pro koupi protektorovaných pneumatik oproti novým: cena je o 30 - 50% nižší nežli nová pneumatika, vysoká kvalita vyráběných protektorovaných pneu, kvalitní pláště pneu s životností nových pneumatik, technologie EU licencí na výrobu pneumatik, protektory jsou homologovány a vyhovují požadavkům EU, chráníte životní protředí, protektor je nejekologičtější způsob recyklace pneumatik, na protektorované pneu se samozřejmě vztahuje standardní záruka a možnost případné reklamace.

Nabízíme protektorované pneu od předních dodavatelů v ČR, protektorováním pneumatik spolu s výkupem pneumatik se na špičkové úrovni v ČR věnuje několik firem s dlouholetou tradicí, které v posledních letech prošly vývojem dovozu a modernizací technologického vybavení a provozů z EU a jsou členy Sdružení výrobců protektorů České republiky.

Zkušenosti s protektorovanými pneu má jen v ČR ročně více jak 100 000 dalších nových řidičů, kteří hledají úsporné a přitom kvalitní řešení výměny pneumatik na svém vozidle. Systém výroby a testování protektorovaných pneu zaručuje stejný kilometrový náběh a životnost jako u nové pneumatiky.

V našem eshopu nabízíme levné osobní zimní, letní i celoroční celoprotektory, nákladní protektory, dodávkové, traktorové a zemědělské pneu.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.