Logo
Novinky
13.10.2014
Informace pro firmy!!
Nákladní pneumatiky nyní expedujeme do druhého pracovního dne přímo od výrobce s možností odečtení DPH! číst celé
24.06.2013
ZÁRUKA na protektory
je poskytována od výrobců jako u nových pneumatik v rozsahu dvou let číst celé
24.06.2013
Odesíláme do 3 prac. dnů
od Vaší objednávky přepravní službou - zaplatíte hotově nebo platební kartou číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

  1. Úvod
  2. ZÁRUKA KVALITY
Záruky kvality protektorovaných pneumatik

Protektorované pneu nabízíme od předních výrobců a dodavatelů v ČR, protektorováním pneumatik spolu s výkupem pneumatik se na špičkové úrovni věnuje několik firem s dlouholetou tradicí, které v posledních letech prošly vývojem dovozu a modernizací technologického vybavení a provozů z EU a jsou členy Sdružení výrobců protektorů České republiky.

Všechny protektorované pneu jsou homologovány podle UN ECE Regulation 108 a 109. Certifikace protektorů je dle UN ECE Regulation - E8 108R pro osobní automobily a dle UN ECE Regulation - E8 109R pro nákladní automobily. Pro technologie protektorování mají odavatelé zaveden a certifikován Systém Managementu Jakosti (SMJ) podle ČSN EN ISO 9001 : 2000. Výroba protektorů probíhá pouze za spolupráce s prověřenými výrobci protektorovacích materiálů  MATADOR (SK), KRAIBURG (AUS), MITAS (CZ) a MARANGONI (IT).

Na nově repasované protektorované pneu je poskytována od výrobců záruka jako u nových pneumatik v rozsahu dvou let nebo doživotní záruka dle typu protektorovaných pneu. Objem reklamací dodávaných protektorovaných pneu dlouhodobě nepřesahuje 0,5%, tedy obdobně, jako u nových pneumatik.

Roční produkce protektorovaných pneu v ČR dosahuje cca 300 000 pneumatik, činí tak cca 10-15% z celkového množství nově prodaných pneumatik.

Kilometrový výkon protektorů je plně srovnatelný s novými pneumatikami stejně jako jejich životnost.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.